herbWiduchowa
Południowa Brama Międzyodrza

13 lis
2018

APEL DO LUDZI DOBREJ WOLI O POMOC DLA POGORZELCÓW !!!

Dnia 31.10.2018 r. w wyniku pożaru rodziny z Mieszkowic w województwie zachodniopomorskim straciły dobytek całego życia. Przewodniczący Zarządu Związku Gmin Dolnej Odry wraz z Wójtami i Burmistrzami Gmin członkowskich Związku Gmin Dolnej Odry  zwraca się do Państwa z prośbą o pomoc finansową dla Pogorzelców.

czytaj więcej


08 lis
2018

INFORMACJA GOPS WIDUCHOWA.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Widuchowej informuje, że Świadczenie 300+ przysługuje również rodzicom pracującym za granicą. W związku z powyższym rodziny, które nie złożyły wniosków na Świadczenie Dobry Start  (300+), proszone są o pilne zgłoszenie się w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Widuchowej.

czytaj więcej


05 lis
2018

KONSULTACJE SPOŁECZNE

Konsultacje społeczne projektu Uchwały Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego w sprawie określenia programu ochrony środowiska przed hałasem dla województwa zachodniopomorskiego wraz ze strategiczną oceną oddziaływania na środowisko skutków realizacji tego programu.

czytaj więcej


02 paź
2018

INFORMACJA W SPRAWIE LINII KOMUNIKACYJNEJ CZARNÓWKO - MARWICE - GRYFINO

INFORMACJA

Uprzejmie informujemy, że od dnia 03 października 2018 r. mieszkańcy korzystający w godzinach porannych z linii autobusowej Czarnówko - Marwice - Gryfino proszeni są o korzystanie z transportu w ramach przewozów szkolnych.

W celu dalszej podróży prosimy o przesiadanie się na przystanku w m. Dębogóra do autobusów w ramach transportu publicznego.

 

czytaj więcej