herbWiduchowa
Południowa Brama Międzyodrza

W ostatni piątek 2017 r. na hali sportowej szkoły Podstawowej w Widuchowej spotkali się zawodnicy amatorskich drużyn piłkarskich w kategorii "Oldboys". W II Turnieju o Puchar Wójta Gminy Widuchowa wzięło udział pięć zespołów. W sportowej rywalizacji laureatami zostali: 1. miejsce zdobyła drużyna Czarnota Team z Chojny, 2. miejsce zajęła drużyna Łabędzia Widuchowa, 3. miejsce wywalczyli zawodnicy Energetyka Gryfino. Poza podium znalazły się drużyny: 4. miejsce Sokół Pyrzyce i 5. miejsce Straż Widuchowa.

Organizatorami Turnieju byli - Klub Sportowy Łabędź Widuchowa i animatorzy sportu (Łukasz Karapulka, Tomasz i Marcin Łapińscy) oraz Urząd Gminy Widuchowa. Puchary i dyplomy laureatom i uczestnikom zawodów osobiście wręczyła Anna Kusy-Kłos- Wójt Gminy Widuchowa.

Fotografia: Piotr Waydyk

Wpisany przez: Andrzej Stachura