herbWiduchowa
Południowa Brama Międzyodrza

30 gru
2017

II TURNIEJ HALOWY OLDBOYÓW O PUCHAR WÓJTA

W ostatni piątek 2017 r. na hali sportowej szkoły Podstawowej w Widuchowej spotkali się zawodnicy amatorskich drużyn piłkarskich w kategorii "Oldboys". W II Turnieju o Puchar Wójta Gminy Widuchowa wzięło udział pięć zespołów. W sportowej rywalizacji laureatami zostali: 1. miejsce zdobyła drużyna Czarnota Team z Chojny, 2. miejsce zajęła drużyna Łabędzia Widuchowa, 3. miejsce wywalczyli zawodnicy Energetyka Gryfino. Poza podium znalazły się drużyny: 4. miejsce Sokół Pyrzyce i 5. miejsce Straż Widuchowa.

Organizatorami Turnieju byli - Klub Sportowy Łabędź Widuchowa i animatorzy sportu (Łukasz Karapulka, Tomasz i Marcin Łapińscy) oraz Urząd Gminy Widuchowa. Puchary i dyplomy laureatom i uczestnikom zawodów osobiście wręczyła Anna Kusy-Kłos- Wójt Gminy Widuchowa.

Fotografia: Piotr Waydyk

czytaj więcej


22 gru
2017

PRZEJAZD KOLEJOWY NA DRODZE Z KRZYWINA DO LUBICZA NADAL ZAMKNIĘTY

W związku z informacjami otrzymanymi od wykonawcy robót związanych z wymianą nawierzchni na przejeździe kolejowym na ul. Polnej w Krzywinie stanowiącym ciąg drogi łączącej Krzywin z Lubiczem uprzejmie informujemy wszystkich zainteresowanych, że prace remontowe potrwają do 31 stycznia 2018 r. W związku z czym ww. przejazd będzie nadal całkowite zamknięty zarówno dla ruchu pieszego jak i kołowego.

czytaj więcej


19 gru
2017

INFO SZCZECIN Z WIZYTĄ W WIDUCHOWEJ

Dzisiaj gościem Pani Wójt Anny Kusy - Kłos był mieszkaniec naszej gminy prowadzący na Facebooku stronę (FanPage) INFO Szczecin. Pan Mariusz od zawsze interesuje się sprawami Gminy Widuchowa i z uwagą obserwuje wszystkie ciekawe inicjatywy, a szczególnie te podejmowane przez mieszkańców i dla mieszkańców. W piątek uczestniczył w Jarmarku Bożonarodzeniowym, z którego przygotował relację, a dziś postanowił porozmawiać z gospodarzem gminy, w której tak dużo się dzieje.

Poniżej wywiad z Panią Wójt Anną Kusy - Kłos i relacja z Jarmarku. 

czytaj więcej