herbWiduchowa
Południowa Brama Międzyodrza

14 maj
2016

MINI MUNDIAL - AUSTRIA I URUGWAJ MISTRZAMI TURNIEJU W WIDUCHOWEJ

Drugi turniej piłkarskich talentów w Widuchowej MINI MUNDIAL 2016 za nami. Dzięki wysiłkowi organizatorów Stowarzyszeniu Sports Academy ze Szczecina, Gminie Widuchowa oraz Zespołowi Szkół w Widuchowej młodzi piłkarze i piłkarki ze szkół postawowych z Widuchowej, Krzywina i Schwedt  kolejny raz uczestniczyli we wspaniałym sportowym wydarzeniu. Turniej zgromadził liczne grono kibiców oraz mieszkańców Widuchowej. Nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych, były ciepłe posiłki i napoje i wspaniała pogoda. Jednak dla zawodników liczył się sam turniej i rywalizacja o medale i Finał w Szczecinie. Dzięki wysokiemu poziomowi sędziowania i grze fair-play zawody przebiegły sprawnie i bezpiecznie. Poziom gry najmłodszych był bardzo wysoki i zaskoczył nawet fachowców- byłych piłkarzy Pogoni Szczecin. Po ciężkich zmaganiach na boisku wyłoniono zwycięzców drużynowych i indywidualnych. Mistrzami MINI MUNDIALU w Widuchowej zostały drużyny AUSTRII (SP Widuchowa) w kategorii starszej oraz URUGWAY (FC Schwedt) w kategorii młodszej.

czytaj więcej


11 maj
2016

GŁOSUJEMY NA PODWÓRKO NIVEA W KRZYWINIE

Gmina Widuchowa przystapiła do akcji, której celem jest wybudowanie Rodzinnego Miejsca Zabaw - Podwórko NIVEA. Zgłaszając się do konkursu musieliśmy spełnić wysokie wymagania oraz przede wszystkim wskazać teren o odpowiednich wymiarach, który stanowi własność gminy. W tym roku wskazaliśmy teren obok ORLIKA w Krzywinie.

Aby wygrać i otrzymać Podwórko mieszkańcy całej gminy, nie tylko z Krzywina muszą wziąć udział wkacji i oddawać swoje głosy w plebiscycie. Już teraz wejdź na stronę

PODWÓRKO NIVEA

Zarejestruj się i głosuj. Możesz tez pobrać aplikację mobilną na smartfon. Codziennie możesz oddać 1 głos !!

GŁOSUJ NA KRZYWIN

czytaj więcej